Loap Benita růžová

100% bavlna

Spokojenost.

• příjemný materiál, velikost sedí
  • , zakoupeno v Altisport

Moc hezké šaty , krásné veselé letní barvy. Barvy odpovídají fotografii v internetovém obchodě.
    I když mám velikost M, šaty jsem raději objednala ve velikosti L a sedí přesně.
    Příjemný materiál, hezký a pohodlný střih, praktické kapsy. Díky šňůrce v pase se šaty dají stáhnout a upravit dle potřeby.

Značka
Barva
růžová
Materiál
100% bavlna

Krásné bavlněné letní dámské šaty s kulatým výstřihem. V pase na zavázání. Pěkná bavlna -pevnější. Moc se nenatáhne, doporučuji vzít o číslo větší, pokud vám příroda nadělila pěkné poprsí.

Doporučuji vám rovnou vybrat i žabky, nebo pantofle z naší nabídky a pak už se jen můžete těšit na hezké letní dny.

Složení: 100 % bavlna kulatý výstřih 2 kapsy pruhované v pase tunýlek a šňůrka na stažení jsou pevnější - není to žádný hadr gramáž: 145 g/m2 rozměry:

• vel. S: Délka 95 cm, obvod v průramcích 90 cm, natáhne se na 98 cm, přes boky 96 cm.
  • vel. M: Délka 96 cm, obvod v průramcích 96 cm, natáhne se na 100 cm, přes boky 98 cm.
  • vel. L: Délka 98 cm, obvod v průramcích 100 cm, natáhne se na 104 cm, přes boky 106 cm.
  • vel. XL: Délka 101 cm, obvod v průramcích 102 cm, natáhne se na 106 cm, přes boky 112 cm.

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Skladem • 1 varianta65 Kč100 % • 2 189 recenzíDalší informace

Spokojenost.

• příjemný materiál, velikost sedí
  • , zakoupeno v Altisport

I když mám velikost M, šaty jsem raději objednala ve velikosti L a sedí přesně.

• Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Skladem • 1 varianta65 Kč100 % • 2 189 recenzíDalší informace

• Materiál, provedení